Blog - Kickbike.cz

Tuning

Za předchozích osmnáct let jsme v koloběžkovém světě posbírali nekonečně zkušeností a mouder.

Desetitisíce naježděných kilometrů, dva tituly mistra světa, nespočet titulů mistra republiky a další medaile z domácích, evropských i světových soutěží, Tour de France a Paříž - Roubaix na koloběžce a letos Giro d´Italia na koloběžce.

Žádný díl nebo koloběžku nepustíme z ruky bez předchozího vyzkoušení a otestování. Horké jehly nepoužíváme, každý díl má svůj důvod a každá custom koloběžka KICKBIKE svůj čas výroby.

Stavíme nejraději silniční speciály na rámech Kickbike na zapletených kolech a ověšené italskou klasikou od Campagnola. Sehnat však dovedeme téměř jakýkoliv komponent dle přání a rozpočtu zákazníka. Veškerá zapletená jsou navíc k dispozici jako přední kola. U nás tedy nemusíte kupovat celou sadu (zadní kazeta vám na koloběžce bude k ničemu:).

Koloběžky umíme postavit

  • jak v klasické verzi 28x20", nebo 26x20
  • tak i v současné době populární modifikaci 28x28

Klademe důraz na poměr cena / výkon. Nebudeme vám nutit ty nejlepší komponenty, pokud sháníte koloběžku na výlety do hospody, a naopak vás potlačíme do toho nejlepšího za přijatelnou cenu, pokud si chcete zazávodit. Nakonec od nás ale vždy dostanete maximální výkon v tom nejlepším dostupném balení.

A co je vrcholem našich snažení?

Stroje ze série Ultrapacient Series - koloběžky pro opravdové pacienty, osoby, které vyžadují jen to top, co lze na koloběžku navěsit, pro ty, kteří si chtějí třeba jednou za život udělat radost tím, že investují do opravdového skvostu, do stroje, který si radši pověsí na zeď, aby ho nedej bože někde neškrábli - zn. cenová hladina srovnatelná s kvalitním ojetým vozem nebo pěknou exotickou dovolenou :):)

S jakoukoliv poptávkou nás neváhejte kontaktovat na vlasek@kickbikecz.cz nebo tel. 737535664.

 
 
 
 
 
 
 

Koloběžka Kickbike Race MAX 28 s dynamem | 19.10.2015

Dny se krátí! Tma nastupuje velice brzo! Nechcete stále nabíjet baterky a přito mse nechcete vzdát své záliby v jízdě na koloběžce? Máme pro Vás řešení.

více >>
 

Další krásný KICKBIKE na klasice od Campagnola a Zipp | 16.08.2015

V týdnu přibyl do naší tuningové sekce další krásný přírůstek. KICKBIKE 28x28 v top silničním provedením na italsko - americké klasice Campagnolo / Zipp ...

více >>
 

Bejček II - nový závodní speciál továrního jezdce Kickbiku, pana Tomáše Pelce | 21.05.2015

Pelcík si udělal velikou radost novým závodním strojem Bejček II. Sice letos nepojede na dovolenou, ale stálo to za to ... posuďte sami...

více >>
 

Kickbike ZIPP Concept | 19.03.2015

Koloběžka pro pacienty, to je ZIPP Concept, ale je krásná, co myslíte?

více >>
 

Kickbike Black Hulk | 21.12.2014

Stroj vyrobený na zakázku nejsilnější postavy koloběžkového pelotonu - Monsier Hulk, chtěl něco speciálního a dostal stroj ideální pro jeho rozdvojenou osobnost ... Kickbike Black Hulk

více >>
 

Kickbike SLAVIA Racer | 19.12.2014

Na začátku byla idea závodní koloběžky za rozumné peníze pro jednoho z velkých favoritů MS 2015. Šikovné ruce našich dělníků postavily stroj, který "udělal" dlouhý závod na MS 2015 v Plzni...

více >>
 

Kickbike RACE 3 | 11.09.2014

Máte závodní ambice? Krabicovka je fádní? Sestavili jsme vylepšený závodní speciál na rámu Racemax. Celokarbonová vidlice Cannondale, zapletené kolo Campagnolo Scirocco obuté do Schwalbe Durano stejně jako zadní kolečko Kickbike.

více >>
 
 
Facebook Facebook