Krátký dres Kickbike - Koloběžky - kolobezky-kickbike.cz

Doplňky | Krátký dres Kickbike

Krátký dres Kickbike
 
 

Krátký koloběžkový dres KICKBIKE vznikl ve spolupráci s našimi přáteli z Atexu, který obléká koloběžkáře již od roku 2004. To je tedy snad déle než nároďák v biatlonu...

K dispozici v pánském a dámském střihu a ve všech myslitelných i nemyslitelných velikostech.

Velikost piště při objednání do poznámky.

Velmi přiléhavý profi plus střih - vyroben z materiálu Rudy, v kombinaci s materiálem Fitex na bočních dílech a rukávech pro zvýšení komfortu a přizpůsobení tvaru těla. Dres má na předním díle dlouhý celopropínací zip se stop jezdcem, velmi nízký stoják u krku, raglánové rukávy s clean-cut zakončením bez dalšího zapravení ve spodním okraji, na zadním díle  je trojdílná kapsa s reflexním prvkem,  spodní okraj dresu je zakončený 4 cm širokou jemnou protiskluzovou gumou s reflexními prvky po celém obvodu.

RUDY

Příjemný, lehký, prodyšný, rychleschnoucí materiál s jemnou čtvercovou a drobně perforovanou strukturou. Materiál je pružnější ve směru do šířky, ve směru do délky je dostatečně přizpůsobivý tvaru těla, zachovává si však vyšší pevnost a neprověšuje se při zatížení kapes a v mokrém stavu. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 95% polyester, 5 % elastan
Gramáž: 120 g/m2

FITEX

Extrémně pružný materiál, vyznačující se schopností maximálně se přizpůsobit tvaru těla díky pružnosti do všech stran. Materiál je lehký, rychleschnoucí, jemný a hladký. Struktura úpletu je odolnější proti zatržení a umožňuje clean-cut technologii - tedy možnost ustřižení materiálu bez následného zapravení. Materiál je vhodný pro metodu sublimačního potisku.

Složení: 70 % polyester 30 % elastan
Gramáž: 130 g/m2

 
Cena: 1.590 KčKoupit >
 

 
 
Prohlédněte si katalog Kickbike.

Katalog Kickbike
a brožuru Kickbike.

Brožura Kickbike