Blog | Představujeme KICKBIKE CROSS FIX | 12.12.2017

Konečně! Vývoj koloběžkových strojů je k nezastavení a KICKBIKE jde ruku v ruce se špičkovými závodníky nejen v silničním koloběhu, nýbrž i v tom pejskařském, mushingu. Závoďáci se psy jezdí převážně s pevnou vidlicí a také začátečníci přicházejí na chuť lehkým, obratným koloběžkám s touto vidlicí, která je tuhá a při jízdě tak zbytečně nepřicházíte o energii vloženou do odrazu.

Model CROSS FIX je elegantní a s minimalistickým designem, kde není nic navíc.

Mechanické diskové brzdy SHIMANO BR-M375 v kombinaci s krosovými plášti Kenda Small Blocks Eight zajistí optimální brzdný účinek koloběžky téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Otočením představce můžete upravit výšku řídítek a tak tato krosová koloběžka není zapovězená ani lidem menšího vzrůstu.

Tato krosová koloběžka Vás zaujme také svou váhou - 9,7kg bez blatníků.

Koloběžka má samozřejmě možnost dvojího uchycení zadní kola (můžete upravit výšku stupátka až o 2.5cm) a je automaticky dodávána s blatníky (přední plastový, zadní ocelový s odrazkou), stojánkem, odrazkami, pumpičkou a montážním balením.

To vše máme pro Vás za 13900,-.

Neváhejte a hurá do přírody!

 
Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail rámu a pevné vidlice Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX z profilu Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail přední brzdy SHIMANO BR-M375
 
Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail zadního kolečka
 
 
Facebook Facebook