Koloběžky | KICKBIKE RACE MAX 20 K.O.

KICKBIKE RACE MAX 20 K.O.
16.990 Kčkoupit
 

Víceúčelová silniční koloběžka 28x20 s cestovatelskými a výletními ambicemi


Chcete lehký univerzál a tušíte, že Vám sériovka nestačí? Nejde Vám o gramy ale o pohodlí při jízdě?
Dali jsme hlavy dohromady s Láďou Bartůňkem z Koloběžek Brandýs a jako výsledek naší spolupráce máme pro Vás tuto limitovanou edici KICKBIKE RACE MAX 20 K.O..
Jde nám o použitelnost koloběžky pro výlety, aniž byste museli řešit, zda jedete po silnici nebo po polní cestě. Proto jsme ji osadili karbonovou vidlicí FORCE CROSS s hliníkový krkem a plášti Continental GRAND PRIX 4000sII na předním a Continental CONTACT SPEED na zadním kole. Volba šířky pláště je jasná - 28mm.
Přední kolo tvoří holandský ráfek Ryde Edge R25, náboj BITEX a dráty SAPIM a zadní kickbiková klasika ALEXRIMS a náboj KICKBIKE.
Kokpit jsme složili od jedné firmy, a to PELL'S - hliníkový představec RX67OV o délce 100 mm s průměrem 31,6 mm (na požádání lze vyměnit za 120mm představec). Hliníková, dvakrát zeslabovaná řídítka XR64 o šířce 580 mm v černém.
"Káóčko" dodáváme s příjemnými pěnovosilikonovými gripy. Na žádost lze přidat rovněž rohy PELL´S - 3D ERGO (bílé, černé) nebo LITE (stříbrné).
Vzhledem k určení koloběžky jsme zachovali véčkové brzdy vpředu i vzadu a vsadili na řadu DEORE od firmy SHIMANO. Funkčnost zajištěna za dodržení velmi rozumných cenových a váhových parametrů.
Váš tým KICKBIKE a Láďa Bartůněk z KOLOBĚŽKY BRANDÝS.

 
 
 
SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. z poloprofilu - limitovaná edice oblíbeného modelu SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. z profilu - limitovaná edice oblíbeného modelu
 
SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - detail přední brzdy SHIMANO DEORE Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - karbonová krosová vidlice FORCE a plášť Continental Grand PRIX s vysokým TPI.jpg
 
Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - představec a řídítka PELL'S.jpg Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - zadní vidlice a stupátko.jpg
 
 

Limitovaná edice silničních koloběžek KICKBIKE s vynikajícím poměrem cena/výkon

Parametry

Rám RACE MAX 20
Hlavové složení Semiintegrované1 1/8
Vidlice FORCE CROSS - karbonová s hlinikovým krkem
Ráfky Ryde Edge R25 (výška 25 mm)
Náboj BITEX s průmyslovými ložisky
Dráty SAPIM
Plášť PŘEDNÍ Continental GRAND PRIX 4000sII, 28-622
Plášť ZADNÍ Continental Contakt SPEED, 28-406, 20x1.1
Brzdy 2x "V"-BRAKE SHIMANO DEORE
Brzdové páky 2x SHIMANO DEORE
Představec Hliníkový PELL'S RX67OV, délka 100mm, průměr 31,6mm
Řídítka Hliníková PELL'S XR64, dvakrát zeslabovaná, 580mm černá
Gripy Silikonová pěna
Váha 7,25kg
 
 
Facebook Facebook